INTERMEZZO – FEJSBUKOVÉ COSI

18. ledna 2017 v 10:10
Jak vidno z odkazu, ono cosi jako fejsbukovou skupinu nebo komunitu jsem si pro účel založil již před pár týdny, doposud jsem jejím členem pouze já sám.
Neinzeruji, nekonám nábory, nikoho nelákám.
Zase by se mi nahrnuli i tu takoví, kteří, k mé beznaději, bez znalosti gramatiky jazyka mají stejně tak porušené myšlení, dále různí ti čumilové, vlezlouni a zevlouni neschopni jakéhokoli souvisejícího rozvíjejícího posudku, stanoviska nebo dokonce, můj ty Bože, nápadu.

Co doposud ve schránce sloupce uvnitř tohoto odkazu mám umístěno z obavy, aby mě zřizovatel pro nečinnost nevymazal, tak to vyházím ihned před tou minutou, v níž si zde učiním natáčecí ateliér.

Z toho plyne další nutná podmínka pro všechny, kteří sem míní docházet: 1/ příspěvky v bezvadné češtině, a 2/ pouze se jakkoli týkající věci - aby vše sem vložené mohlo být použito l dalšímu natáčení, nebo alespoň k jeho přípravě.
Poněvadž nic a jinde se do výsledného celku nebude natáčet jinde, jen stále tentýž jeden sloupec fejsbuku jako sled postupně přibývajících příspěvků - jak bylo předvedeno ve dvou minulých videích.

Tedy jen téma rozvíjející intelektové nebo obsahové alegorie, asociace a metafory, a zejména: analogie.

(Aby mi bylo rozuměno: dílčí může být natáčeno jinde, postoupeno z externích zdrojů nebo pramenů - celkový výsledek bude jenom jeden: pohybující se fejsbukový sloupec.)

Téma k natáčení zatím nemám, neznám, mohl bych ihned začít mnohé, k nimž mnohým z nich mám za roky sesbíraného materiálu dostatek nebo pořád ještě vůli doshánět - ale nejradši bych tu krásnou mou luhačovickou příští smrt, což je ovšem prozatím téma tak dostatečně beznadějné, že nemá cenu s ním jakkoli začínat.

Bylo mnou vysloveno, bude mnou uděláno!

V prvním kroku vymažu se seznamu mých takzvaných fejsbukových přátel všechny, kteří mi na tento můj stručný dotaz nebudou do 3 dnů chtít pomoci.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama