MEMENTO MORI 13.

12. ledna 2017 v 11:52V těch Luhačovicích to nějak zvlášť hladce asi nepůjde - a čtoucí by se naskytnuvším distopickým obavám žehrajícího ani divit neměl, když dnes se jedná o pokračování mementa zrovna třinácté.

Abych začal získávat možné výplně dna entomologické krabice, první, druhé, a možná i třetí, rozeslal jsem včera po Luhačovicích první zásilky oznámení, po adresách kadeřnictví, provozoven kosmetik a nehtové modeláže, též do jedné výrobny, zhruba na 10 adres, tak asi.


Nazpátek, až na jednu odpověď, kterou radši použiji někdy příště, se mi prozatím nevrátilo nic, ani stav téhle situace mě psychicky nedrolí, moje sebedůvěra prozatím odolává, možná, že se v budoucnosti kdosi z Luhačovic se zájmem ještě ozve, nebo s pomocí odjinud, já nelením, štrachám, kombinuju, soustředěně vyhlížím ten zásadní rozvíjející nápad, dokonce přestávky využívám k poučení, vizte záznam mé včerejší konverzace s jistým chatbotem Karlem, tedy https://www.karelbot.cz/ .


Odpověděl mi takto chatbot Karel, obdobným způsobem jako ona jedna včerejší adresátka, kterou jsem již zmínil, podobně ovšem odpovídají mnozí další tuzemci jiní, jejich nezajímající se reakce mě v mé snaze neobveselují, pomoc žádná se mi odnikud nenavrací, takže i žádoucí legraci si musím způsobovat sám.
Třeba tím, že jsem včera z nedostatku jiných činností oslovil fejsbukovou stránku dne středy 3. 8. 2016, což byl den, kdy jsem s vysokou pravděpodobností potkal, neboť jediná odpověď cosi takového nevylučuje, svou příští krásnou Smrt.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama