MEMENTO MORI 15.

13. ledna 2017 v 11:57
Nemohu ovšem tvrdit, že je to ona, se kterou jsem se tenkrát loni ve středu 3. srpna míjel na luhačovické Nádražní.
Avšak i kdyby to nakrásně nebyla ona, připadá mi v některých rysech obličeje natolik povědomá, že ji mohu použít v účelu čehosi jako identikitu.
Byť tamten můj prvovzor měl ten copek, tedy culík, trochu jiný, ne tolik naditý.
A snad i směřující koncem trochu více nahoru.
A zejména: tamta má vzpomínka neměla tak výrazně zbicepsovatělé levé nadloktí.Zásadním pro identifikaci, a tedy i následné určení jestli ano nebo ne, je zásadní nedostatek pohledu na stav krčků vnitřních zubů, neboť jsem je s jejich znaky Smrti při míjení tamté shlížel z obdobného levého profilu.


Při takovémto nedostatku srovnávacího materiálu není možné rozhodnout, zdali se v osobě této dotyčné jedná o adresátku toho mnou slíbeného jednoho milionu částky tuzemské měny.
Nezbývá proto, nežli požádat každého, každou, kdo se s osobou z fotografie setkala, setkal, nebo ještě setká, pokud, aby ji každý úplně nejprvněji požádali o podobenku chrupu viděného ze strany levého profilu.
Zřejmě se bude jednat o zaměstnankyni nějaké reklamní agentury, tedy o osobu, která s luhačovickou Nádražní ulicí nebude mít rezidenčně nic společného, ale jako figurantka posloužila mému účelu skvěle, a při troše zájmu luhačovické veřejnosti, jejími zástupci identifikována či oslovena, ještě může pro tento účel posloužit podobně příkladně.


V mé databázi mám od včerejšího večera staženy další fotografie, přes všechnu třeba vybízející lascivnost hned na té příští o jejích zubech také nic zveřejněno není, k čemu vlastně v důsledku je použitelná taková dentoalveolárně zcela odbytě nezajímající se reklama?


Přičemž to ono tělo takto ležící v této koupelnové truhle může být patřit dokonce již kterési třetí, když tahle z obrázku se mi jeví stále víc a víc nepodobna těm předešlým dvěma, přičemž z jejích zcela zakrytých zubů se rovněž nedá nic jiného nežli neurčit.


Je to obtíž pracovat s materiálem, který má dokonce zrovna v jakže důležité levé části úst rty k sobě srostlé, dokonce bych se ze stavu viditelné nejšpičatější části jejího chrupu mohl domnívat, že se jedná o nikotinistku.

A pak tu mám fotografii ještě jednu, na které už zřejmě není ona, třebaže například zuby má odhaleny ze všech zde zveřejněných pokusů úplně nejvíc.


Třeba mi někdo poradí, třebaže za pouhou půldruhou hodinu od zveřejnění shlédlo první fotografii tohoto blogu docela dost zájemců a nazpátek mi ani v tomto počtu nevzkázali nic.
Snad jich do večera přibude aspoň třikrát víc!
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama