MEMENTO MORI 19.

16. ledna 2017 v 16:52Ještě ráno jsem tu brblal a hořekoval, kolem poledne mi náhoda popřála jedinečně skvělý nápad - na myšlenkové mapě ho zaznamenán ještě nemám, i když od včerejška v náznaku už jo.


KAMERA.
Zřejmě jsem ale myslel natáčení čehosi skrze objektiv, zatímco v noťasu mi vězí málem už od prázdnin odzkoušený programu, který jsem dneska zkusil nějak jinak, na jiné předloze.

A ono to, jářku, funguje, jen bych to snímání z plochy ještě musel pár dnů zpřesňovat - ale hned první zkouška (nekamerová) ukázala, že tento způsob k cíli jde.


Tak by se dal natočit celovečerák, pomyslel jsem si hned po prvním zhlédnutí!!!
Takže, 27 roků jsem už nic celistvého nedělal, esej jako žánr by to uneslo, já ji intelektově taky, zítra vyzkouším nějaký další související způsob, který se mi už staví před oči.

Přičemž mám dojem, že ještě nikdo na světě tak nenatáčel, materiál na pár zkoušek nahrubo mám, problémem je, že pak už nic.

Takže se tu dere před zrak stále týž můj problém, který snad je jasný z mé odpovědi, kterou obvykle použiju pokaždé, když se mě někdo v posledních 27 letech ptá, proč netočím filmy.

Není pro koho, a není s kým!

A nemohu říci, tedy zaručit, že i přes naprosto skvostný dnešní nápad, dar seshora, neodpovím tak i někdy příště, materiálu zájmem a snahou jiných k natáčení nemaje….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama