MEMENTO MORI 2.

2. ledna 2017 v 10:01
Na úvod jsem si dovolil anekdotu, aniž bych snad zpochybňoval výsledky a dovednosti autora samotného, všechen sortiment Damiana Hirsta se přece skvěle prodává.

Zatímco ten artikl můj, luhačovický, týkající se jednoho srpnového okamžiku loňského léta, více nežli hůř živoří.

Poslední dva dny už ale dostává injekce, snad se ještě do letošního léta ztopoří…


Brouky zlatem okovávat nebo vykládat diamanty nebudu, třebaže podobnou zepředu i zezadu průhlednou tašku, dokonce tytéž dvě, mám k dispozici - do takových dvou kufírků by se sice brouků vešlo neúrokom, to jo, ale já tímto směrem pokoušet osud nemíním.


Brouky, jako entomologický materiál, míním proto analogicky nahrazovat čímsi jiným, s použitím autentických entomologických špendlíků, to se ví -- budu jimi dovnitř entomologických krabic připichovat kousky papírů, například, potištěné citáty.
Takže jindy motýlí sbírka bude tentokrát sloužit jako svého druhu kuriosní kniha, též výstavní exemplář, artefakt - více podrobností k tomuto záměru přidám zítra, teď už pouze nasázím za sebou nějaké ukázky.

Použiju je, z nouze, neboť žádné další významnější útržky související s tamtou mou letní loňskou luhačovickou příhodou prozatím nemám; mne obklopující veřejnost by byla i v tomto případě vůči Damianu Hirstovi jistě o mnoho vstřícnější….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama