MEMENTO MORI 20.

19. ledna 2017 v 8:50714 x 402

Včera jsem si ihned po napsání blogu ještě jednou pořádně vyzkoušel velikost pole snímacího formátu a stanovil jsem jej snad už definitivně.
Netuše ovšem pořád, jak už blízko jsem jeho definitivního použití.

No, a pak jsem se začal prohrabovat Googlem, už po několikáté, tentokrát ale opravdu pořádně.
Takže jsem dosáhl výsledku.

Mohu již s pravděpodobností větší nežli 50% tvrdit, že žena z fotografie, kterou posléze zveřejním, je tou, kterou jsem potkal loni ve středu 3. srpna kousek před luhačovickým nádražím.
Kdo četl mou související povídku, ví, že jsem v ní především zmínil její zuby s obnaženými krčky, stav z fotografie souhlasí.
Též jsem v ní zmínil, že mi hned na první pohled připadala jako herečka nebo modelka, existence fotografie můj předpoklad dokládá.

Obdobně jsem v povídce odhadoval její tělesnou výšku v intervalu 168 až 172 centimetrů, což prozatím nemohu doložit, stejně jako hádaný věk v rozmezí 26 a 34 roků, kdyby se nejednalo o dámu, ze stavu zachyceného velmi nekvalifikovaně zhotovenou fotografií bych mohl usuzovat, že se jedná i o něco starší exemplář, který při onom osobním letmém setkání na mne působil velmi sympaticky.

Jediným problémem, který jistotu mého rozhodnutí viklá, je délka jejích vlasů, poněvadž culík z nich stažený by byl nutně delší než oněch 10 centimetrů, na které jsem zřel - a jednalo by se tak již o ohon.
Tedy již o jiný způsob existence dotyčné, a z ní plynoucí zcela jinou identitu, celý náš svět jako stav existence je dán slovy, poznamenávám, včera večer jsem na Youtube zcela náhodou narazil na přednášku plzeňského pana docenta Fialy, wittgensteinovce, dva nebo tři roky je už mrtvý, chybí mi…


Původní fotografie sama je ukázkou neumětelství a kýče, předstírání - k poměrům na ní dodám, že muž vlevo nabírá ze skleněné místy naplněné kusy nakrájeného melounu, a já že se těším, že možná, dají-li okolnosti důvodu, se budu škodolibě prohrabovat jejími vystřihovávanými detaily.

Prozatím jsem udělal takový jeden, poupravil jej montážním trikem a retuší, vznikl mi polotovar, jehož další použití popíšu v bezprostředně následujícím blogu, a bude to líčení pro účel mého záměru zásadní.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama