MEMENTO MORI 21.

19. ledna 2017 v 10:27Takže…

Kvůli získané podélné fotce jsem si na odkazu http://www.fotoview.nl/ stáhnul program Pop Art Studio 8.1, poněvadž jeho anonce hlásala, že umí zpracovávat obrázkové předlohy ve výsledných podobách napodobujících malířský styl Roye Lichtensteina, jenž jsem zde v kterémsi nedávném blogu citoval.

Nepovedlo se, byť jsem se snažil hodinu, patřičná předloha musí být jiného stylu, méně plochá, a tak dál.

Přesto jsem nerezignoval, a veden nápadem, zhotovil jsem fotografii černobílou - tedy do příštích časů cosi vůbec nejzásadnějšího, třebaže vám vůbec nepřipadá ve vašem nedostatku správných slov.

Představme si proto následnou situaci, že v této ukázce se jedná o pouze unikátně jedinou fotografii, která po komsi zbyla, jediný důkaz nebo dokument jejího života - a není to předpoklad nijak přepjatý, nedůvodný, vždyť já sám mám po komsi též jen jeden takový zachovavší se mi unikát.

Stanovme tedy situaci, jakože ona je mrtva, nejsoucí, podobně jako nějaký vybombardovaný dům, po němž zbyl obdobně jen jediný snímeček.
Ostatně, zhruba minulého půl roku jsem se zabýval příběhem kohosi, k němuž ani ta fotografie nebyla.

A mohu-li posloužit ještě jinou analogií, podobné rarity už byly rekonstruovány filmy a knihami, jimiž vznikly celé děje různých interpretací a fikcí roztodivných účelů.

Natočit film o jediné fotografii, tak to je teprve ta správná filmařina, teprve teď se mohu hlásit do služby.

Příslušné heslo znám.

"714 x 402!"

Tedy začínám..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama