MEMENTO MORI 22.

23. ledna 2017 v 10:09
Ráno jsem vstal brzo, abych naposledy prokutal internet.
Poněvadž jsem chtěl, cosi souvisejícího jsem opět našel - víc položek takového artiklu nějak veřejně přístupných už asi k mání nebude.
Byť někdo zcela určitě zná dotyčného fotografa.

Takže jsem i tímto došel k dílčímu cíli, dál už i tahle cesta končí zabedněna závorou nezájmu těch, co jen vcházejí a nemíní se namáhat.

Zřejmě jsem našel obličej, a dokonce i šaty, které oboje jsem možná tehdy loni na začátku srpna zahlédl letmo na luhačovické Nádražní ulici.

Zbyl mi tedy dneska vyrobený obrázek, který bych mohl použít na billboard, ale nač - tak jsem z něj alespoň jedním trikem udělal stručné návodné video.


Takže: mít v zásobě materiál, popřípadě jej ve spolupráci s jinými přímo získat živě, seskládal bych takových videí víc - dokonce bych v sobě vybudil, odvahu, zájem i trpělivost, a dokonce tolik, aby mi vystačilo na celý jakýsi celistvý filmový tvar.

Všechno se mi to samo od sebe vazbilo, spojovalo a obloukovalo, jak má být, duch v tom vězel, vždyť k důkazu končím obrázkem, jenž v pravém horním rohu zmiňuje vzpomínku na jakousi prvorepublikovou filmovou herečku, z nichž jsem v kterési sadě těchto blogů zmiňovall několikrát opakovaně Lídu Baarovou.

End..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama