POKRAČOVÁNÍ NA PŘÁNÍ (9)

26. ledna 2018 v 8:28Citát pasuje na tehdejší úděl jich, tamtěch chlapů z hostýnských lesních bunkrů, stanů a improvizovaných přístřešků, týká se rovněž mne - nesouvisí však se žádným ze zdejších voličů.
Slova z knihy CHŮZE LESEM, kterou v jejím celku musím teprve přečíst, jsou tu jasně příslušná, vypovídající nebo odpovídající, dokonce návodná ve smyslu rozvíjejícího nápadu.

Lesní chodci v lese Lišky jsou dnešními voliči dávno navždy zapomenuti, místo smrti v severovýchodním cípu ničím neoznačeno - kdysi v takovém účelu vykoupení sloužily smírčí kříže nebo kapličky. Zeptal jsem se onehdy jednoho takového voliče známého jiným z televize, zdali by projekt na jednu takovou nevykonal, přistihl jsem ho, že zcela neslyší.
Teď, když tu mám živoucí příklad tamtěch ajzboňáckých hradů, proč jeden takový stalker nepostavit v lese, jen třeba k pouhému údivu dětem; postupně do romantického vzhledu výletní zříceniny tajemně zarůstající břečťanem?

Takový památeční čin jako námět je vlastně velmi prostý a k jeho uskutečnění by postačilo 100 + 1 listů různých povolení a 100 a 1 bouchnutí rozmanitých úředních razítek.
Vlastně jen 101 skutečných voličů.


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama