ČEKÁNÍ NA ZÁZRAK (9).

12. února 2018 v 13:47


Tak tedy abych všechno předchozí shrnul, poněvadž zima je dlouhá, ve zbývajícím jejím čase se teď někde jinde na blozích budu věnovat slovu episteme, které pro mne s řečí místa souvisí, a pro zdejší nositele o/Občanských průkazů je stejně neznámé nebo nezvládnutelné jako všechno, s čím bych si zde jako tématem ještě začal.


Místo, které mluví, a já jeho prostředním dostávám zprávy, popřípadě cosi jako inspiraci, se může nalézat kdekoli, třeba na přihlašovací stránce serveru pismak.cz - a já k tomuto poslednímu vzkazu mohu dodat, že škoda jen, že odesílatelka je rodnou matkou dcery vystudovavší tzv. prostorovou tvorbu, což jako pro mne nulový rozvíjející význam s fenoménem místa více nežli jen bezprostředně souvisí.

Též ono Sejdeme se na vrcholu Empire State Buidling může nastat kdekoli, v bezprostředních okolnostech příštích míst i času, nabídka k takovémuto pastiši se ovšem nesmí dít v prostředí naditém mrtvolami ducha, zájmu, kompetentnosti, popřípadě odvahy.

Stalkeři zde nejsou, málem už 30 roků pouze sovětská potáhla k truhlám uren volebních v prostředí všeobklopující všzahrnující mrtvolnosti, s nimiž ovšem nemůže být nastaven žádný cíl.

Z čehož i ty konce navenek burácejícího jako uragány plynou takové nijaké rozplizle se vytrácející...

Všechno zásadní tu probíhá už desetiletí za veřejným zrakem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama