POKRAČOVÁNÍ NA PŘÁNÍ (22)

2. února 2018 v 13:49Nakolik se jedná v případě této vraždy o inscenaci StB, nebudu se rozepisovat, podstatnější je pro mne ona tehdejší návštěva vrchního strážmistra Čecha v kině.

Co se tenkrát večer promítalo na plátně, dalo by se zjistit ještě dnes, kdybych ovšem byl nositelem o/Občanského průkazu. Že ovšem nejsem, v podmínkách obklopujícího mne genocidně zločinného státu se mohu oddat leda tak další, jiné, iluzi, která by nositele OP nenapadla - neboť pro mne, na rozdíl od nich, trvá, že úřední platnost o/Občanských průkazů nastala na podzim 48. roku, tedy bezprostředně ihned po Vítězném Únoru.
Spolu se stejně genocidními Lidovými milicemi, mukly, verzálami tedy Muži Určenými K Likvidaci, tábory nucených prací, asi tak...

Pro účel případné nápravy jiným filmem si představuji, že uniformovaný esenbák Rudolf Čech ze židle u vchodu uvnitř sálu kelečského kina před sebou tenkrát v roce 49. prorocky vidí celý průběh děje čerstvě odpolední Valíčkovy vraždy, jak ji později v 60. letech zcela jiným popisem smrti pošťáka Bertina účelově zrekonstruoval Vojtěch Jasný ve filmu Všichni dobří rodáci..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama