POMOCNÁ ŠKOLA. (2)

20. února 2018 v 13:36


Dneska jsem se v Lidovkách dočetl, že v této zemi ročně propadne 2 000 žáků základních škol.
Přesto ve svých 15 letech dostanou všichni takoví o/Občanský průkaz, jak je takovým elitám vydáván už od podzimu roku 1948, od tehdejšího počátku v duchu odkazu Vítězného Února.
Kdyby se ovšem o/Občanské průkazy jmenovaly jako jinde v civilizaci a propadajících bylo alespoň 10x více, téma by mě možná začalo zajímat.

Zatím tedy setrvám na stanovisku, že zrovna takoví reprezentanti jsou těmi nejoptimálnějšími jednotlivci davu, který tady docházívá k volebním truhlám - přičemž nemohu vyloučit, s ohledem na dosavadní výsledky návštěvnosti, že takto vyladění vlejzají v absolutních počtech na čumendu i sem.


Mobilům, popřípadě debilům, jak známo, jsou, například, verzály přímo zbytné.

Ale pokud třeba vám, madam, předchozí podnět připadá zajímavý, tak ho učiňte ještě zajímavějším: třeba tím, že si před ústa dáte telefon (ale na rozdíl od tohoto figuranta ve filmovém formátu našířku), a obdobně nahrajete třikrát vámi vyslovenou dvojici slov epistémé + místo. A to video že mi pošlete na jazyk.mista@seznam.cz .
Děkuji.

Jak by měli učinit i jiní, co ještě vejdou sem.

Obdobně by mi byly užitečné i záznamy různých závěsných předmětů, které, poháněny větrem, jsou schopny hluku nebo melodie - dary, nebo jen videozáznamy, předmětů o váze co nejméně dekagramů, aby je bylo možno zavěsit na trnové haluze tvořící mnou stanovené místo v severovýchodním cípu lesa Lišky 3 kilometry pěšky za Kelčí.


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama