POMOCNÁ ŠKOLA. (3)

27. února 2018 v 8:30
Dovolil jsem si ukázku z mé ne zas až tak bohaté pošty - oba pisatelé mají vysokoškolské vzdělání, jeden z nich dokonce na vysoké škole vyučuje, zatímci pisatelka je mnohokerou babičkou.
A tak mobilem bába fotí, natáčí, výsledky jako divá vkládá na fejsbuk, aby se jimi pochlubila sousedkám - ale totéž do mailu vložit nesvede.

Přečíst by prostřednictvím videa do mobilu uměla, což o to - jenomže když se nedostává zcela samozřejmého spoluúčasného zájmu, odeslat výsledek pouhým jediným 1 kliknutím není možno.

Pokud by kdo totéž jednoduché svedl prostřednictvím zcela samozřejmého mobilu, text pro ni takovou rád zopakuji, jak i pro případného jeho - jedná se o odstavec vyťatý z dobového estébáckého protokolu.
A sázím jej jako návnadu opakovaně.


Já sám se budu dneska celé dopoledne pokoušet o cosi na internetu, přesněji v celoobrazovkovém režimu v mapách na googlu (jestli cosi takového vůbec jde), co jsem doposud nikdy nedělal - vždyť pořádná filmařina si ovšem od odsouzených žádá různé výmyky...

Vysokou školu mám taky absolvovánu - pro červený diplom mi náležející jsem si ovšem na promoční pódium už 25 let nevyšel.


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama